Asansör Bakımı ve Montajı Yetki Belgeleri
(0-212) 212 51 26 (pbx)
Home Mail us RSS-feed Twitter Facebook
HAKKIMIZDA
Asansör Bakımda Lider Firma

HAKKIMIZDA

Asansör bakımı, asansör onarımı, binaların bakımı, yük asansörü onarımı, asansör, asansör kumanda tablası, asansör panoları, binalar için yük asansörleri, engelliler için asansörler, kaldırma platformları, merdiven asansörleri, panaromik asansör, acil müdahale, anahtar teslimi tesis hizmeti, asansör kapıları, asansörün modernizasyonu, teknik destek sağlıyoruz.

Firmamız ismini soyadımız olan Çetinkaya'dan almıştır. İlk faaliyetimize aile büyüğümüz olan Abdullah Çetinkaya'nın kurduğu Çetinkaya Asansör adı ile 1975'de başlamıştır.

1989 yılında büyüğümüz Abdullah Çetinkaya'nın ölümüyle abimizin misyonunu kurmuş olduğumuz Çetinkaya Asansör adı altında ben Selahattin Çetinkaya ve çetinkaya asansör ekibi olarak aynı hizmet kalitesinden ödün vermeden yürütmekkteyiz..

ÇETİNKAYA ASANSÖR Olarak İstanbul'un tüm semtlerinde Asansör Bakım anlaşmaları yaparak bina ve kurumlara profesyonel Asansör Bakım hizmeti sağlıyoruz. Gerekli tüm sertifikalara ve marka tescil belgelerimiz mevcuttur.

Kalite ve güvenin adresi ASANSÖR işinde lider firma ÇETİNKAYA ASANSÖR firmamızdan teklif almadan asala asansör kurulum ve asansör baakım işi yaptırmayın.


İLGİLİ SAYFALAR:

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Yükleniyor...

ÖNE ÇIKAN
AVANTAJLAR
  • İndirimli Asansör Bakım

    İndirimli Asansör Bakım
  • Online Ürün Kataloğumuz

    Online Ürün Kataloğumuz
  • Asansör Bakım Anlaşması

    Asansör Bakım Anlaşması
JavaScript
Web Tasarım by Metelixiz.net.tr